Levné letenky do celého světa od Pelikána

DomůLevné letenkyletenky do BarcelonyVýprodej letenek z Prahy do Barcelony - v únoru za 618 Kč

Výprodej letenek z Prahy do Barcelony – v únoru za 618 Kč

Zajímavý výprodej letenek z Prahy do španělské Barcelony přináší právě teď letenkový portál Pelikan.cz. Zpáteční letenku na trase Praha – Barcelona můžete ve vybraných únorových termínech pořídit už za skvělou cenu 618 Kč. Lety operují nízkonákladové aerolinky Ryanair. V ceně je pouze příruční zavazadlo. Využijte tuto výhodnou nabídku a poznejte historii a krásy Barcelony.

Výprodej letenek z Prahy do Barcelony zde

Od 23. listopadu 2020 Španělsko vyžaduje od všech osob přijíždějících do země z rizikových oblastí (včetně ČR) osvědčení o negativním výsledku PCR testu na covid-19.

Náhled levné letenky z Prahy do Barcelony s termínem 2.2. – 9.2.2021 za 618 Kč

další tipy na levné letenky najdete zde

Booking.com

Nabídka levných letenek

Nejnovější články

Čedok spustí charterové lety do Ománu

Přímé charterové lety Čedoku zamíří poprvé z Letiště Václava Havla Praha do hlavního města Ománu od 24. října 2022. Klienti poletí na palubách letadel typu Boeing 737 MAX letecké společnosti Smartwings

SunExpress spustil přímé lety z Prahy do Antalye

Společnost Ryanair oznámila nové zajímavé spojení, které přidá na seznam linek provozovaných z Prahy v rámci letní sezóny. Jedná se o trasu do italského Turína.

Blízký východ se otevírá. Praha má nové přímé spojení do Saúdské Arábie

Na pražském letišti se poprvé představila nová letecká společnost, saúdskoarabský dopravce flynas, který dnes zahájil pravidelné přímé spojení do Saúdské Arábie prostřednictvím letů mezi Prahou a Rijádem