Levné letenky do celého světa od Pelikána

DomůČlánkyLetiště PrahaZabalte si kufry a leťte do třídírny zavazadel

Zabalte si kufry a leťte do třídírny zavazadel

Zabalte si kufry a leťte do třídírny zavazadel

Připravte si kufry, pražské letiště vás opět vezme do svého zákulisí. V dalším dílu online exkurze a na přání diváků Letiště Praha otevře exkluzivní prostor třídírny zavazadel. Po údržbě letištních ploch a návštěvě u hasičů tak jde již o třetí přenos v řadě, který bude, stejně jako ty předchozí, k vidění na Youtube kanálu letiště, a to už ve středu 5. května od 17:00. Pro všechny zájemce je zdarma.

Než se všichni vydají na letní dovolenou, třeba do Chorvatska, kam Letiště Praha nabízí hned několik nových spojení, je tento livestream jedinou šancí poznat, co všechno se děje poté, kdy zavazadlo zmizí za odbavovací přepážkou. Průvodce také vysvětlí, jak systém dokáže přiřadit zavazadlo ke konkrétnímu letu a jaká je maximální kapacita třídírny jednotlivých terminálů.

8pop

„Jsme rádi, že o online exkurze je tak velký zájem. Druhý díl zhlédlo přes deset tisíc lidí. Zakládáme si na tom, abychom byli s fanoušky letiště, letectví a cestování v pravidelném kontaktu. Proto jsme vyslyšeli jejich přání a domluvili další díl právě v třídírně,“ říká k třetímu dílu online projektu Marcela Tučníková, ředitelka Korporátní a marketingové komunikace Letiště Praha.

Průvodce se zaměří na to, jak je zajištěno řízení technologií obou třídíren, nebo jak se přesouvají zavazadla mezi terminály. Diváci se ještě dozvědí, kolik lidí musí každé zavazadlo vzít do ruky, jak se mění cestování z pohledu váhy a množství zavazadel a mnoho dalšího.

Do přenosu se diváci mohou opět zapojit přímo. V průběhu online vysílání mohou posílat dotazy skrze Youtube kanál nebo Instagram a Facebook letiště. Celý stream zůstane dostupný ke zpětnému zhlédnutí pouze následujících 48 hodin.

Třetí díl si diváci mohou pustit 5. května od 17:00 hodin na odkazu bit.ly/livestream_exkurze, kde budou vysílány postupně i další díly.

— kufry — | levné letenky

Booking.com

Nabídka levných letenek

Nejnovější články

Čedok spustí charterové lety do Ománu

Přímé charterové lety Čedoku zamíří poprvé z Letiště Václava Havla Praha do hlavního města Ománu od 24. října 2022. Klienti poletí na palubách letadel typu Boeing 737 MAX letecké společnosti Smartwings

SunExpress spustil přímé lety z Prahy do Antalye

Společnost Ryanair oznámila nové zajímavé spojení, které přidá na seznam linek provozovaných z Prahy v rámci letní sezóny. Jedná se o trasu do italského Turína.

Blízký východ se otevírá. Praha má nové přímé spojení do Saúdské Arábie

Na pražském letišti se poprvé představila nová letecká společnost, saúdskoarabský dopravce flynas, který dnes zahájil pravidelné přímé spojení do Saúdské Arábie prostřednictvím letů mezi Prahou a Rijádem